Elektryczny longboard EYE

2 299,00 zł

Trzeci wzór w rodzinie. Połączyliśmy w nim grafikę o matowo-błyszczących szczegółach, podkreślając w ten sposób jego indywidualność i wyjątkowość. Wykonanie - deck z drewna bambusowego wraz z napędem bezszczotkowym umieszczonym w kołach. Całość kontrolowana za pośrednictwem kontrolera bluetooth o zmiennych trybach mocy. Ten longboard, to nie zwykła deskorolka elektryczna… to element Twojego życia

More detailsDoskonała deska elektryczna, wykonana z elastycznego i wytrzymałego drewna bambusowego. Napęd bezszczotkowy umieszczony bezpośrednio w kołach wraz z kontrolerem bluetooth o dwóch trybach prędkości. Grafika utrzymana w stylu kalifornijskim, pełnym słońca i wszechogarniającej radości. Nasz longboard elektryczny gwarantuje Ci świetną zabawę wraz z praktycznym zastosowaniem. Poczujesz wolność i swobodę w trakcie porannej drogi do pracy lub weekendowego wypadu za miasto.

Deck z unikalna grafiką wykonaną w limitowanej ilości.
Wymiary deski: 100cmx23 cm Kształt: Twin + Concave
Koła+Łożyska:
Idealnie przystosowane niezwykłych możliwości deski.
Kolor:Niebieski
Twardość: 80A
Rozmiar: 69mm*52mm
Materiał: TPU TermoplastycznyPoliuretan (wysoka elastyczność,giętkość w szerokim spektrum temperatur,odporność na ścieranie)
Łożyska/Trucki:
ADC12 
Trucki wykonane z aluminium
Waga:
Z baterią:6,5 kg
Silnik Bezszczotkowy o mocy 1000W . Sensory zabezpieczające silnik przed przegrzaniem wyłączają go automatycznie pozwalając na jego schłodzenie.System ten znacznie przedłuża żywotność silnika i zmniejsza jego awaryjność.Hamowanie odbywa się drogą bezprzewodową przy użyciu podręcznego pilota dołączonego do zestawu.
Pilot bezprzewodowy,wielofunkcyjny,bardzo poręczny -11,4 cm z miejscem na palec wskazujący.
Funkcje: jazda do przodu, hamowanie, możliwość włączenie dwóch trybów jazdy HIGH/LOW w zależności od stopnia umiejętności.

Dwa Tryby jazdy a parametry deski: 
LOW-ekonomiczny: pozwala na osiągnięcie 10-12 km/h
HIGHsportowy: pozwala do osiągniecie do 20-22 km/h

Prędkość jazdy na elektrycznym longboardzie i jej osiągi uzależnione są od takich parametrów jak:
-wagi użytkownika max.100 kg
-pozycji na desce
-warunki klimatyczne
-ukształtowania terenu 
-rodzaj podłoża
-nachylenie terenu - do 15 stopni
Bateria-jej pojemność pozwala na pokonywanie znacznych odległości oraz długiego czasu pracy np. w drodze do pracy Ze względu na swój rodzaj jest ona odporna na warunki atmosferyczne.Zasięg 12-14Km.

W skład zestawu wchodzi:
elektryczny longboard ze zdobionym deckiem-limited ed.
ładowarka+bateria
bezprzewodowy pilot
gwarancję 
wielofunkcyjny klucz.